MARC BURRAGE

NOWYM DYREKTOREM ZARZĄDZAJĄCYM HAYS POLAND

Wraz z początkiem września 2019 roku na fotelu dyrektora zarządzającego Hays Poland, wiodącej firmy doradztwa personalnego w Polsce, zasiadł Marc Burrage. Jest to kontynuacja jego kariery w strukturach Hays: wcześniej obejmował m.in. najwyższe stanowisko zarządcze w japońskim oddziale firmy. Marc Burrage posiada ponad 30 lat doświadczenia w biznesie oraz ugruntowaną pozycję w międzynarodowej branży doradztwa personalnego. Przez ponad 7 lat związany był z operacjami Hays w Azji. Swoją karierę w tym regionie rozpoczął od roli Dyrektora Regionalnego w Hong Kongu, odpowiedzialnego za rozwój biznesu. Kolejno przejmował odpowiedzialność za dywizję Hays Talent Solutions, oferującą m.in. rozwiązania w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych. W ostatnich latach zarządzał natomiast rosnącym biznesem Hays w Japonii. Obecnie wraz z zespołem odpowiada za realizację strategii dalszego rozwoju Hays w Polsce.

Poprzedni artykułCodzienność w przemyśle
Następny artykułMateusz Polkowski

Najnowsze

POLSKIEGO STOWARZYSZENIA MARKETINGU SMB: Projekt ustawy Prawo komunikacji elektronicznej przyniesie negatywne skutki dla całego biznesu

Zaproponowany ostatnio projekt nowej ustawy – Prawo komunikacji elektronicznej zawiera propozycje zmian prawa, które przyniosą daleko idące oraz negatywne skutki nie tylko dla branży marketingu oraz e-commerce, ale generalnie dla całego biznesu.

Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii i Krajowa Izba Klastrów Energii podpisały list intencyjny

Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii (PSME) i Krajowa Izba Klastrów Energii (KIKE) podpisały list intencyjny. Podczas spotkania powzięto decyzję o zacieśnieniu współpracy oraz intensyfikacji działań na rzecz rozwoju energetyki odnawialnej w Polsce.

Łamiąc stereotypy

nie można stwierdzić, że kobiecy i męski styl zarządzania jest taki sam. Bardzo często kobiety w większym stopniu wykorzystują swoją inteligencję emocjonalną oraz empatię, co umożliwia im utożsamienie się ze swoimi pracownikami, członkami zespołu. - mówi Joanna Olszewska, prezes BPO Network.

Kobiety i mężczyźni w jednym zespole to wspaniała wymiana energii!

Kobiety i mężczyźni w jednym zespole to wspaniała wymiana energii - mówią Mariusz Budrowski i Agnieszka Juncewicz, współautorzy projektu „Odmładzanie na Surowo”.

CHCIAŁABYM DOPROWADZIĆ DO ZNIESIENIA KRZYWDZĄCEGO ZAKAZU PRACY NA ŚWIADCZENIU PIELĘGNACYJNYM

Kobiecy styl zarządzania nie różni się od męskiego niczym. Jeśli jesteśmy profesjonalistami, zarządzamy tak samo. Liczy się fachowość i zaangażowanie. Można oczywiście mówić, że kobiety bywają bardziej empatyczne niż mężczyźni, ale nie jest to regułą. - mówi Agnieszka Oczkowska, mama trójki niepełnosprawnych dzieci, z wykształcenia prawniczka, z powołania Superbohaterka.