Advertisement
Advertisement Advertisement

Quiet Luxury Deni Cler Milano

7 września br., w budynku Senator przy ul. Bielańskiej w Warszawie, odbył się pokaz najnowszej kolekcji Deni Cler: Jesień-Zima 2023. W niepowtarzalnej scenerii, pełnej subtelnego prestiżu, pojawiło się wielu znamienitych gości ze świata mody, biznesu, mediów, kultury i sztuki. Królowała dyskretna elegancja – ponadczasowa stylistyka – motyw przewodni najnowszej kolekcji Deni Cler Milano, gdzie minimalistyczna forma łączy się z najwyższą jakością.

W pojęciu quiet luxury mieści się esencja tego nurtu – zmysłowość, luksus, ale bez przepychu, i ponadczasowość. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja Deni Cler Milano. Dominują w niej klasyczne fasony, idealne dla kobiet z charakterem, ceniących jednocześnie komfort i elegancję. Jesienno-zimowe zestawy zaprojektowano w stonowanej kolorystyce i z wykorzystaniem włoskich tradycji marki modowej. Oprócz kultowej czerni i szarości, na wybiegu pojawiły się także beże, brązy wraz z ulubionym kolorem – écru. Nie zabrakło także mocniejszych akcentów, które znakomicie podkreślają kobiecą naturę. Rubinowa czerwień, malachitowa zieleń i ekspresyjna magenta stanowią doskonały wybór na wyjątkowe wyjście czy odważne, streatwearowe stylizacje.  – W nadchodzącym sezonie nasi Projektanci zabiorą nas w podróż dookoła świata, zatrzymując się w znanych hotelach takich jak Ritz, Sheraton czy Waldorf-Astoria. Te miejsca mają swój styl, fascynują bogactwem wystroju wnętrz. By dobrze się w nich poczuć, trzeba właściwie się ubrać i ciekawie wyglądać. Chciałabym, aby nowa kolekcja Deni Cler zaczarowała dyskretną elegancją i szlachetnością. To powrót do włoskich korzeni marki, gdzie królują „tkanina i konstrukcja – powiedziała Iwona Kossmann, prezes Deni Cler.

scena z: Anita Sokołowska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Anna Kalczyńska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Anna Markowska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Beata Ścibakówna, Beata Tadla, fot. Podlewski/AKPA
Fot.: Radoslaw NAWROCKI 2023 dla DENI CLER @Radziul 07.09.2023
scena z: Emilia Dankwa, fot. Podlewski/AKPA
Fot.: Radoslaw NAWROCKI 2023 dla DENI CLER @Radziul 07.09.2023
scena z: Iwona Kossmann, Maria Dębska, fot. Podlewski/AKPA
Fot.: Radoslaw NAWROCKI 2023 dla DENI CLER @Radziul 07.09.2023
scena z: Iwona Kossmann, Katarzyna Dąbrowska, fot. Podlewski/AKPA
Fot.: Radoslaw NAWROCKI 2023 dla DENI CLER @Radziul 07.09.2023
scena z: Joanna Racewicz, Katarzyna Żak, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Katarzyna Zawadzka, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Katarzyna Herman, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Luna, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Malwina Wędzikowska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Maria Sadowska, fot. Podlewski/AKPA
Fot.: Radoslaw NAWROCKI 2023 dla DENI CLER @Radziul 07.09.2023
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najnowsze

Bogaci młodzi wyjątkowi

Z czym młodzi wchodzą w biznes Z Miłoszem Brzezińskim, doradcą w zakresie efektywnościi społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, wykładowcą w PAN,rozmawia Beata Tomczyk. Czy młodzi mają szansę...

E-MOBILITY

e-mobilityPobierz

FAKTORZY ROKU

Faktorzy_rokuPobierz

Rynek PRS

rynek_PRSPobierz

Deweloper Roku 2023

deweloper_rokuPobierz