Advertisement
Advertisement Advertisement

Zaangażowani pracownicy kluczem do sukcesu firmy

W Intrum wierzymy, że zadowoleni pracownicy to klucz do sukcesu firmy. Dlatego stworzyliśmy program, który nie tylko dba o ich potrzeby, ale także umożliwia rozwój osobisty i zawodowy. Mowa o działającym od ponad roku zespole Ambasadorów Marki Intrum, którzy są prawdziwą siłą napędową, inspirującą innych do działania. Każdy z Ambasadorów dostaje szansę na budowanie swojej marki osobistej i zaistnienie w przestrzeni medialnej jako ekspert.

Obecnie, zespół Ambasadorów Marki Intrum liczy ponad 50 pracowników. Są to specjaliści z różnych dziedzin, ale łączy ich jedno – chęć rozwoju i zaangażowanie.

Intrum stwarza przestrzeń do rozwoju Ambasadorów na różnych polach. Przez ten rok mieli oni możliwość wzięcia udziału w różnych działaniach. Były to między innymi profesjonalne warsztaty medialne, które pozwoliły doskonalić umiejętności komunikacyjne i wizerunkowe. Ponadto Intrum stwarza pole do bycia ekspertem medialnym, co przyczynia się do budowania reputacji zarówno pracownika, jak i całej organizacji.

Rozwój marki osobistej nie jest jedyną korzyścią płynącą z programu. Intrum aktywnie angażuje zespół w różnorodne, dedykowane akcje, w których pracownicy mogą wziąć udział, zdobywając jednocześnie nagrody i benefity. Takie inicjatywy nie tylko integrują zespół, ale również pozwalają pracownikom rozwijać się poza obszarem zawodowym.

Zespół Ambasadorów Marki Intrum pozwala na budowanie trwałych relacji i pozytywnego wizerunku firmy.

Najnowsze

Bogaci młodzi wyjątkowi

Z czym młodzi wchodzą w biznes Z Miłoszem Brzezińskim, doradcą w zakresie efektywnościi społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, wykładowcą w PAN,rozmawia Beata Tomczyk. Czy młodzi mają szansę...

E-MOBILITY

e-mobilityPobierz

FAKTORZY ROKU

Faktorzy_rokuPobierz

Rynek PRS

rynek_PRSPobierz

Deweloper Roku 2023

deweloper_rokuPobierz