GFKM – najlepszą szkołą biznesu w międzynarodowym konkursie BMDA

GFKM otrzymała tytuł Business School with Significant Impact 2020 nadany przez Baltic Management Development Association w międzynarodowym konkursie obejmującym uczelnie biznesowe z 25 krajów. Doroczna nagroda BMDA przyznawana jest szkole biznesu, która wnosi szczególny wkład w rozwój kadry menedżerskiej, przedsiębiorstw, społeczeństwa i gospodarki. W uzasadnieniu wskazano, iż GFKM stanowi ważny element polskiego ekosystemu biznesu i edukacji menedżerskiej, konsekwentnie przygotowując słuchaczy i organizacje do nowych wyzwań i możliwości. Nagroda posiada szczególną rangę, gdyż odnosi się do rzeczywistej wartości dostarczanej przez szkołę biznesu jej beneficjentom. Przyznanie tej wyjątkowej nagrody nastąpiło podczas 18. Dorocznej Konferencji BMDA.

Najnowsze

Elektromobilność również w polskim prawodawstwie. Odpowiednie znaki drogowe krokiem do redukcji CO2

Rozszerzony katalog znaków ze szczególnym uwzględnieniem pojazdów niskoemisyjnych? Nie, to nie jest projekt Szwajcarów, Holendrów, Niemców czy Szwedów, ale rodzima inicjatywa, która zagwarantuje elektromobilności stałe miejsce w krajowym prawie drogowym - mówi Dariusz Bliźniak, wiceprezes Zarządu, Respect Energy

Kocham to, co robię

Rozmowa z Beatą Drzazgą, właścicielem i prezesem BetaMed.

COUNTRY&NATURE – nowe karmy na rynku

Dr. PetCare wprowadza na rynek pełnoporcjowe, bezzbożowe, suche karmy COUNTRY&NATURE dla dorosłych psów. W ofercie znajdują się karmy dla psów ras małych, średnich oraz dużych. Wszystkie produkty cechuje wysoka zawartość składników mięsnych - powyżej 68 proc.

Odpowiedzialne marki wybierają zieloną energię. Kampania Respect Energy przybliża filozofię świadomych brandów

Spółka Respect Energy S.A. – jedyna firma na polskim rynku z całkowicie ekologicznym miksem energetycznym – rusza z kampanią...

Inwestowanie online

Dynamiczny rozwój rynku finansowego oparty został w dużej mierze nie o produkty jak dekadę temu, ale o nowe narzędzia technologiczne - mówi Jarosław Fuchs, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A. nadzorujący Pion Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych.