Advertisement
Advertisement Advertisement

Najem instytucjonalny – więcej niż tylko mieszkanie

Choć porównując polski rozwój rynku PRS do krajów Europy Zachodniej można powiedzieć, że jest on wciąż na początkowym etapie, trzeba przyznać, że perspektywy na przyszłość są obiecujące.

Wpływ na to ma kilka czynników, jak wzrost cen mieszkań na sprzedaż, ograniczona dostępność kredytów hipotecznych, czy zmiana perspektywy na życie u młodych ludzi, wiążąca się z rosnącą potrzebą mobilności. Całokształt tych czynników sprzyja rozwojowi obecnych oraz wchodzących na rynek platform PRS, w których czołówce znajduje się Vantage Rent. Obecnie w naszym portfelu znajduje się ponad 2500 mieszkań zlokalizowanych w dużych polskich miastach: we Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. W planach na najbliższe lata mamy dalszy rozwój.

Stawiamy na komfort

Nasze inwestycje znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach z dostępem do wszystkiego, co jest potrzebne w codziennym życiu. Zadbaliśmy o to, aby oferta była pełna mieszkań w różnych metrażach, a każdy lokal był umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD. Ale to nie wszystko. Oferujemy najemcom dodatkową wartość – mamy dla nich szereg benefitów, które zamknęliśmy w programie Vantage Club.

W Vantage Club najemca ma dostęp do programu rabatowego, pełnego zniżek do lokalnych sklepów i punktów usługowych. Może brać udział w eventach offline i stacjonarnych, a także korzystać z darmowych konsultacji z prawnikiem i job coachem. Wkładamy dużo energii w tworzenie przestrzeni do integracji oraz w budowanie relacji z mieszkańcami naszych inwestycji, a także z lokalnymi społecznościami. Szerzymy naszą ideę kreowania komfortowych, zrównoważonych osiedli bez barier, otwartych na każdego. Vantage Rent to więcej, niż tylko
mieszkanie.

Najnowsze

Bogaci młodzi wyjątkowi

Z czym młodzi wchodzą w biznes Z Miłoszem Brzezińskim, doradcą w zakresie efektywnościi społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, wykładowcą w PAN,rozmawia Beata Tomczyk. Czy młodzi mają szansę...

E-MOBILITY

e-mobilityPobierz

FAKTORZY ROKU

Faktorzy_rokuPobierz

Rynek PRS

rynek_PRSPobierz

Deweloper Roku 2023

deweloper_rokuPobierz