Nowe osiedle na krakowskim rynku

Victoria Dom wprowadziła do sprzedaży osiedle Viva Piast w krakowskich Mistrzejowicach. Inwestycja wnosi nową jakość do tej coraz prężniej rozwijającej się dzielnicy. 140 mieszkań dostępnych w ofercie dewelopera zaspokoi oczekiwania młodych, aktywnych klientów.

Deweloper zadbał nie tylko o komfort codziennego funkcjonowania przyszłych mieszkańców, ale też o ich poczucie estetyki. Projekt architektoniczny osiedla Viva Piast jest nowoczesny, a materiały wykorzystane do jego realizacji gwarantują najwyższą jakość.

Z dbałością o szczegóły

W procesie projektowania za nadrzędny cel postawiliśmy sobie  zapewnienie mieszkańcom dobrego samopoczucia. Stąd dbałość o funkcjonalny rozkład mieszkań i wysoki standard części wspólnych. Projektem chcieliśmy też podnieść statut miejsca, w którym powstało osiedle Viva Piast. Chcemy odświeżyć miejscowy krajobraz i nadać mu wyjątkowego, oryginalnego sznytu. Stąd nowoczesna i funkcjonalna bryła budynku. Z jednej strony wpisuje się ona w charakter okolicy, z drugiej zakłada jej rozwój w niedalekiej przyszłości, w związku z czym jest uniwersalna i ponadczasowa. Mamy poczucie, że w Viva Piast udało nam się znaleźć balans między funkcjonalnością a estetyką – mówi Tomasz Gurgul z Pracowni Standart Architekci, odpowiadającej za projekt.

Zaspokoić potrzebę komfortu

– Jesteśmy dumni z tego, że kolejną lokalizacją w której budujemy, jest Kraków. Mamy nadzieję, że nasze dotychczasowe doświadczenie pozwoli zaspokoić potrzeby przyszłych mieszkańców osiedla Viva Piast i wszystkich tych, którzy będą korzystali z kreowanej przez nas przestrzeni miejskiej. Liczymy na to, że swoim nietuzinkowym podejściem do budowania tchniemy nowego ducha w tę wyjątkową okolicę, którą przyszło nam współtworzyć. Kraków to miasto ludzi ceniących komfort i my chcemy swoją inwestycją po części zaspokoić tę potrzebę – mówi Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victoria Dom, i dodaje – Sytuacja gospodarcza w wyniku pandemii COVID-19 nadwątliła bez wątpienia stabilność portfeli Polaków, ale inwestycja w nieruchomość jest wciąż jedną z najbardziej pewnych i bezpiecznych. Korelacja cen mieszkań na osiedlu Viva Piast, w stosunku do ich jakości jest niezwykle korzystna, ceny zaczynają się już od 258 tys., dlatego zachęcam wszystkich do skorzystania z doświadczenia naszych doradców finansowych z Domu Kredytowego Victoria – to naprawdę dobry moment na ulokowanie pieniędzy w nieruchomościach. Wartość mieszkań na osiedlu Viva Piast może jedynie rosnąć, chociażby ze względu na planowany rozwój tej części miasta.   

W ciągu 20 lat marka oddała do użytku ponad 5200 wybudowanych mieszkań i domów o łącznej powierzchni użytkowej 310 000 m2. Obecnie w trakcie realizacji i w przygotowaniu jest 12 100 mieszkań.

Najnowsze

Mamy już 15 mln mieszkań, a i tak ich brakuje

W bieżącym roku powstanie w Polsce około 210-220 tys. nowych mieszkań. To więcej niż rok temu i to pomimo epidemicznych zawirowań. Mało tego, tegoroczny wynik powinien być najlepszym od 40 lat. Problem w tym, że w Polsce wciąż mieszkań brakuje.

Warszawa bije Kraków w wyścigu o miano najlepszego miasta na świecie dla osób szukających pracy

W światowym rankingu stolica Polski zajęła wysokie 15, miejsce, zgodnie z rankingiem miast przygotowanym przez wyszukiwarkę ofert pracy Adzuna. Adzuna przeanalizowała...

Rośnie popularność telemedycyny

W czasie pandemii alternatywą dla tradycyjnych wizyt w gabinecie stała się telemedycyna. Eksperci wskazują, że zwłaszcza choroby serca, płuc, cukrzyca, nowotwory czy choroby...

Czas na Wielki Reset

Mniej dobrobytu i wolności, a znacznie więcej władzy rządów. Takie ma być dziedzictwo pandemii koronawirusa według autorów bestsellera „COVID-19: Wielki Reset”.

Reorganizacja łańcucha dostaw, czyli jak pandemia wpłynęła na rynek magazynów w Polsce

Wydarzenia związane z kryzysem COVID-19 istotnie wpłynęły na kondycję rynku powierzchni magazynowych w Polsce i to zdecydowanie na plus. Pomimo krótkoterminowych zawirowań inwestycyjnych i wstrzymywanych decyzji na początku pandemii, rynek obiektów przemysłowych rozwija się bardzo szybko.