Nowe osiedle na krakowskim rynku

Victoria Dom wprowadziła do sprzedaży osiedle Viva Piast w krakowskich Mistrzejowicach. Inwestycja wnosi nową jakość do tej coraz prężniej rozwijającej się dzielnicy. 140 mieszkań dostępnych w ofercie dewelopera zaspokoi oczekiwania młodych, aktywnych klientów.

Deweloper zadbał nie tylko o komfort codziennego funkcjonowania przyszłych mieszkańców, ale też o ich poczucie estetyki. Projekt architektoniczny osiedla Viva Piast jest nowoczesny, a materiały wykorzystane do jego realizacji gwarantują najwyższą jakość.

Z dbałością o szczegóły

W procesie projektowania za nadrzędny cel postawiliśmy sobie  zapewnienie mieszkańcom dobrego samopoczucia. Stąd dbałość o funkcjonalny rozkład mieszkań i wysoki standard części wspólnych. Projektem chcieliśmy też podnieść statut miejsca, w którym powstało osiedle Viva Piast. Chcemy odświeżyć miejscowy krajobraz i nadać mu wyjątkowego, oryginalnego sznytu. Stąd nowoczesna i funkcjonalna bryła budynku. Z jednej strony wpisuje się ona w charakter okolicy, z drugiej zakłada jej rozwój w niedalekiej przyszłości, w związku z czym jest uniwersalna i ponadczasowa. Mamy poczucie, że w Viva Piast udało nam się znaleźć balans między funkcjonalnością a estetyką – mówi Tomasz Gurgul z Pracowni Standart Architekci, odpowiadającej za projekt.

Zaspokoić potrzebę komfortu

– Jesteśmy dumni z tego, że kolejną lokalizacją w której budujemy, jest Kraków. Mamy nadzieję, że nasze dotychczasowe doświadczenie pozwoli zaspokoić potrzeby przyszłych mieszkańców osiedla Viva Piast i wszystkich tych, którzy będą korzystali z kreowanej przez nas przestrzeni miejskiej. Liczymy na to, że swoim nietuzinkowym podejściem do budowania tchniemy nowego ducha w tę wyjątkową okolicę, którą przyszło nam współtworzyć. Kraków to miasto ludzi ceniących komfort i my chcemy swoją inwestycją po części zaspokoić tę potrzebę – mówi Waldemar Wasiluk, wiceprezes zarządu Victoria Dom, i dodaje – Sytuacja gospodarcza w wyniku pandemii COVID-19 nadwątliła bez wątpienia stabilność portfeli Polaków, ale inwestycja w nieruchomość jest wciąż jedną z najbardziej pewnych i bezpiecznych. Korelacja cen mieszkań na osiedlu Viva Piast, w stosunku do ich jakości jest niezwykle korzystna, ceny zaczynają się już od 258 tys., dlatego zachęcam wszystkich do skorzystania z doświadczenia naszych doradców finansowych z Domu Kredytowego Victoria – to naprawdę dobry moment na ulokowanie pieniędzy w nieruchomościach. Wartość mieszkań na osiedlu Viva Piast może jedynie rosnąć, chociażby ze względu na planowany rozwój tej części miasta.   

W ciągu 20 lat marka oddała do użytku ponad 5200 wybudowanych mieszkań i domów o łącznej powierzchni użytkowej 310 000 m2. Obecnie w trakcie realizacji i w przygotowaniu jest 12 100 mieszkań.

Najnowsze

Inwestowanie online

Dynamiczny rozwój rynku finansowego oparty został w dużej mierze nie o produkty jak dekadę temu, ale o nowe narzędzia technologiczne - mówi Jarosław Fuchs, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A. nadzorujący Pion Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych.

Nie idziemy na kompromisy jakościowe

Rozmowa z Pat Romanek, członkiem Zarządu Butcher’s Pet Care.

Intuicja to mój istotny kompas w biznesie

Rozmowa z Beatą Drzazgą, prezes Zarząd BetaMed.

Jakich liderów dziś potrzebujemy?

Rozmowa z Ewą Małyszko, prezes Zarządu PFR TFI.

Rola menedżera w kryzysie

Rok 2020 upłynął pod znakiem pandemii, pierwszy kwartał 2021 r. również. Mamy za sobą już ponad rok funkcjonowania w nowym świecie, który funkcjonuje głównie online i jest mobilny. Ta sytuacja wymaga innych kompetencji niż czasy przed pandemią, bardziej miękkich niż twardych, zrozumienia, empatii i elastyczności. Stare wzorce się już nie sprawdzają. Trzeba więcej słuchać, niż mówić - mówi Iwona Kossmann, prezes Zarządu Deni Cler.